תקשור בעזרת אסטרו-טארוט 

השילוב בין אסטרולוגיה לבין קלפי טארוט הוא טבעי ביותר, כיוון שהמערכת הראשית
של קלפי טארוט מונה 22 קלפים, וגם המערכת האסטרולוגית מורכבת מ-22 גורמים עיקריים
: 12 מזלות ו-10 פלנטות שמאכלסים מפה אסטרולוגית. כאשר מחברים את שתי המערכות נוצרת מערכת חדשה וייחודית - אסטרו-טארוט. המפגש של קלפי טארוט עם מפה אסטרולוגית הוא יצירתי, חווייתי ומרתק. האסטרולוגיה המסורתית מקבלת פה פנים חדשות, מפתיעות ורעננות. היא אינה נתפסת כקובץ חוקים וכללים תיאורטיים, אלא מוגשת כשיטה חיה ותוססת, שניתן ליישם אותה בקלות ועם זאת לשמור על עומק ורצינות. שיטה זו שמשלבת אסטרולוגיה עם טארוט מאפשרת נגישות הן לרובד הפסיכולוגי שאותו מציעים קלפי הטארוט והאסטרולוגיה, והן לרובד הפרקטי, של מתן תשובות ברורות לשאלות קונקרטיות. כל אחת מהשיטות הללו משמשת כמראה לשיטה האחרת, ויחד הן מציבות מולנו מראות נאמנות לשיפור עצמי.

 
הרעיון המרכזי שעליו מושתתת שיטת האסטרו-טארוט הוא שהאנשים, המצבים והאירועים בחיינו הם בעצם השתקפויות שלנו, או הקרנה של המציאות הפנימית שלנו על המציאות החיצונית. לכן, כדי להכיר ולהבין את העולם סביבנו, עלינו להכיר ולהבין את עצמנו, ואם אנו רוצים לתקן את המציאות שמחוצה לנו, כל מה שעלינו לעשות זו עבודה פנימית. כשאנו מרפאים בעיה או קונפליקט בתוכנו, אנו מרפאים את "המציאות החיצונית" סביבנו, שאינה אלא השתקפות של פנימיותנו. רעיון זה הוא אבן יסוד בשיטות רוחניות רבות, כולל הקבלה היהודית והקבלה האוניברסלית, וכאשר עובדים על הטארוסקופ, הרעיון הזה לובש צורה מוחשית מאד. טארוסקופ הוא שילוב קלפי טארוט עם הורוסקופ אישי - זוהי מפה אסטרולוגית שמשולבים בה קלפי טארוט: כיוון שקיים דמיון בין המשמעות של קלפים טארוט לבין העקרונות של פלנטות ומזלות אסטרולוגיים, משייכים  קלף טארוט לאחת הפלנטות או לאחד המזלות. 
 
בספרי אסטרולוגיה, טארוט ועץ החיים מובאים עקרונות העבודה העצמית עם הטארוסקופ. מי שעוסק עם קלפי טארוט יגלה שהשילוב עם אסטרולוגיה הוא מפתיע בעוצמתו. גם מי שעוסק שנים רבות באסטרולוגיה יופתע לגלות נקודות מבט חדשות להתבוננות על המפה האסטרולוגית שלו ויוכל להעמיק בחקר אישיותו, לגלות בעצמו צדדים שלא הכיר, להאיר פינות חבויות בחייו, ולזכות בתובנות חדשות. ומי שזה מקרוב בא אל התחומים הללו, או שזהו עבורו מפגש ראשון עם כלים מרתקים אלה לפיתוח המודעות, יפיק תועלת כפולה ומכופלת.

כאשר משלבים את האסטרו-טארוט עם עץ החיים של הקבלה האוניברסלית, ניתן לעלות בסולם הרוחני אל רובד התודעה העליונה שהנשמה שלנו נכספת ומשתוקקת אליו, וכל חיינו מחפשת את הכלים שיסייעו לה להתחבר אל מקור האור ממנו נבעה. השילוב בין שלוש השיטות האלה, אסטרולוגיה, טארוט וקבלה, מאפשר לכל אחד מכם להתחבר להורוסקופ המשולב בקלפי טארוט - כלומר לטארוסקופ האישי שלכם - באופן חוויתי ויצירתי, שהוא ייחודי ובלעדי לכם, ולקבל מסרים ותובנות שיקדמו אתכם במסע ההגשמה העצמית שלכם. הבנת האנרגיה הייחודית של כל מזל אסטרולוגי מאפשרת לכם להפנים את התיקון הרוחני של כל אחד מ-12 המזלות. מדיטציות על אותיות האלפבית ועל עשר הספירות של עץ החיים מסייעות להתחבר לאור, לחזק את העוצמה הפנימית, למשוך את השפע האינסופי אל חייכם ולהרעיף אותו גם על אחרים.
 
© כל הזכויות שמורות לרות אהרוני

 

cheap air max|cheap air jordans|pompy wtryskowe|cheap huarache shoes| bombas inyeccion|cheap jordans|cheap sneakers|wholesale jordans|cheap china jordans|cheap wholesale jordans|cheap jordans|wholesale jewelry china|wholesale cheap jerseys