תקשור
תקשורת עם הלא מודע

על פי הספר
   תקשור בעשרה שיעורים

אצל אנשים רבים המונח "תקשור" מעלה אסוציאציה של אדם השרוי בטרנס וישות מעולם הרוחות מדברת דרכו. אמנם קיים סוג כזה של תקשור שהוא כישור של מדיומים וספיריטואליסטים, אך יש צורות רבות של תקשור שאינן בגדר כישור יוצא דופן. למעשה, כל אחד יכול לתקשר, כיוון שיכולת התקשור היא יכולת אנושית שאנו מיישמים אותה ונעזרים בה באופן יומיומי, גם אם איננו מכנים אותה בשם זה.  ספר תקשור מאת רות אהרוני

לדוגמה, כאשר אנו שומעים קול פנימי בתוכנו ופועלים על פיו, אנחנו מתקשרים; או שלפעמים אנחנו חושבים על מישהו שלא שמענו ממנו זמן רב, ופתאום אדם זה מתקשר אלינו, גם זה סוג של תקשור; או שקורה שאנו מייגעים את מוחנו בניסיון לפתור בעיה מסוימת, ודווקא לאחר שאנו מרפים מהעניין, נוחתת עלינו כמו מכת ברק התשובה לתהייתנו, גם אז ניתן לומר שזוהי תוצאה של תקשור. יכולת טבעית זו יכולה לבוא לעזרתנו לעיתים קרובות יותר בחיינו אם נלמד להפוך את כישור התקשור שלנו למשהו שאינו מקרי, אלא מכוון, מודע ורצוני, וכל אחד יכול ללמוד לפתח כושר זה, לחדד את יכולת הקליטה שלו ולתקשר.

המילה תקשור באה מהשורש ק-ש-ר, מכאן, תקשור הוא בעצם היכולת שלנו ליצור קשר - קשר עם הלא מודע. הלא מודע כולל את תת המודע ואת על המודע, חלקי הכרה שאינם נגישים להכרה המודעת שלנו, וכדי ליצור את הקשר עלינו לכוון את עצמנו לתדר המתאים. התקשורת עם הלא מודע כוללת לא רק את האפשרות לתקשר מסרים, אלא גם את היכולת להתכוונן לתדר המתאים כדי לבקש בקשות ולהשפיע על יצירת המציאות שלנו. תקשור משמעו, אם כן, מתן רשות לעצמנו לקיים תקשורת זורמת עם המציאות הפנימית שלנו, וגם עם אותו חלק של המציאות שמחוצה לנו, שאין לו ביטוי נראה לעין בעולם הפיזי. 

על מנת להתחיל בכך, עליכם לאפשר ולהרשות לעצמכם להשתמש בכל החושים הפנימיים שלכם ללא הצבת גבולות וללא הטלת ספקות. ספקות עולים לא רק בהתחלת הדרך אלא גם בהמשך, תמיד יכול לעלות החשש שמא ממציאים זאת, שמא הכול אינו אלא פרי הדמיון. ללא הצעד הראשון של סילוק חששות והסרת גבולות, לא תוכלו לעלות על הדרך ולהתחיל להתקדם, ולא תוכלו להתנסות במה שיש לעולם הרוח להציע לכם. עליכם לדעת ולזכור שהדמיון הוא מפתח שפותח את השער לעולם הנסתר ומאפשר לנשמה שלכם להמריא.

 © כל הזכויות שמורות ל-רות אהרוני

מבוסס על פרק מהספר: תקשור בעשרה שיעורים

לרכישת הספר בהנחה לחצו > סל הקניות

קבלו גם פרטים על: