היתרונות של אסטרולוגיה הוררית
אסטרולוגיה של מפות שאלה

 
אסטרולוגיה הוררית, ענף אסטרולוגי שמוכר פחות לקהל הרחב, הוא תחום אסטרולוגי שעוסק במתן תשובות לשאלות. אסטרולוגיה הוררית היא בעצם שיטת האסטרולוגיה העתיקה ביותר, והיא קודמת לשיטה האסטרולוגית שמוכרת יותר היום – אסטרולוגיה של מפות לידה, או אסטרולוגיה נטלית. כשם שבאסטרולוגיה נטלית מציבים מפה לרגע לידתו של אדם, כך באסטרולוגיה הוררית מציבים מפה לרגע הלידה של שאלה. 
מפה אסטרולוגית כזאת נקראת מפת שאלה.
 
מקור המילה הוררית הוא בשורש הלטיני HORA, שפירושו – שעה, והמשמעות המילולית של המילה "הורוסקופ" היא: חיזוי על פי השעה. מושגים אלה מלמדים על החשיבות הרבה של השעה המדויקת בקביעת התחזיות. ואכן, לעיתים, סטייה מן הזמן המדויק, ולו בדקות אחדות, עלולה לגרום לטעויות משמעותיות.
 
 
אפשרות הדיוק היא אחד מיתרונותיה הבולטים של אסטרולוגיה הוררית.
בעוד שבאסטרולוגיה הנטלית השגת זמן הלידה המדויק אינה תמיד אפשרית, ולעיתים השעה שנמסרת כזמן הלידה מוטלת בספק, הרי שבאסטרולוגיה הוררית ניתן להגיע לדיוק מרבי כאשר מציבים מפת שאלה אסטרולוגית, כיוון שלוקחים את הזמן ברגע שהשאלה נשאלת. ניתן להציב מפת שאלה לכל שאלה שמוטרדים בה, בכל נושא שהוא, גם בנושאים טריוויאליים וגם בנושאים שעומדים ברומו של עולם. האפשרות להגיע על פי מפת שאלה לתשובות מפורטות ולמסקנות ברורות הופכת אותה לכלי ייעוצי שימושי ויעיל.
 
באופן תיאורטי ניתן לקבל תשובה על כל שאלה, אך חשוב שיישאלו רק שאלות שיש להן חשיבות מרבית עבור השואל. הדגש כאן הוא על הצורך הדחוף של השואל בתשובה, וככל שהשואל יותר ברור ויותר מוגדר בשאלה שהוא שואל, כך מפה השאלה תהיה יותר ברורה ומוגדרת, ותוכל לספק תשובה מדויקת יותר.
 
שאלות אופייניות שנשאלות עוסקות בעתיד יחסים – אישיים, זוגיים משפחתיים או עסקיים; בנושאי עבודה וקריירה; בכדאיות השקעה בפרויקטים; בהחלפת מקום מגורים או רכישת נכסים, ועוד. כמו כן ניתן לענות באמצעות מפות שאלה על שאלות שהן בעלות עניין ציבורי-כללי. בספרי השמים יכולים לענות מוצג מגוון רחב של מפות שאלה לשאלות נפוצות.
 
על פי שיטת אסטרולוגיה הוררית  עדיף לא לשאול כמה שאלות בבת אחת, כי לכל שאלה מציבים מפה נפרדת. כך ניתן להגיע למסקנה יותר מדויקת ויותר ספציפית.  שאלה הוררית יכולה להישאל ישירות בפגישה פנים אל פנים עם מי שמציב את המפה, או באופן עקיף: בטלפון, במכתב, או גם באמצעות צד שלישי. בכל מקרה, רגע הלידה של שאלה הוא הרגע בו נלקח זמן השאלה לראשונה, בין אם על ידי קורא מפת השאלה או על ידי השואל שמאומן בכך.   
 
פרופ' קרל יונג, הפסיכואנליטיקן הנודע, שעסק גם באסטרולוגיה, אמר: "כל דבר שנולד או נעשה ברגע מסוים, נושא את תכונותיו של אותו הרגע." מפת שאלה היא צילום של מערך הכוכבים ברגע המסוים שבו האדם שואל את שאלתו, ומערך זה יכול לגלות את כל מה שקשור בשאלה, את ההשתלשלות שקדמה להעלאת הבעיה וגם את התוצאות שלה. העיקרון האסטרולוגי הבסיסי "מה שלמעלה הוא מה שלמטה", תקף באסטרולוגיה הוררית כמו באסטרולוגיה הנטלית. המשמעות של עיקרון זה הוא שמערך ומהלך הכוכבים  משקפים את מה שהתרחש ואת מה שעשוי להתרחש, על כל מגוון האפשרויות. כאשר מבינים את המערכת הכוכבית הזו ניתן לייעץ לאדם מבעוד מועד, באיזו דרך רצוי לו ללכת.
 
אסטרולוגיה הוררית מבוססת על מערכת חוקים מגובשת ושיטתית, הדיוק בחיזוי מושג על ידי הליכה עקבית אחר החוקים, ולכן, אסטרולוגיה הוררית נחשבת לענף אסטרולוגי שהוא הקרוב ביותר למדע, ובכך היא מיוחדת ושונה מאמצעי חיזוי עממיים. שיטת מפות השאלה מאפשרת להתמקד בבעיה המסוימת שיש לפתור אותה, כיוון שמפה אסטרולוגית שלמה מוקדשת לאותה בעיה. מי שמתבונן במפת שאלה הוא כמו מי שמתבונן דרך עדשת המיקרוסקופ. כשם שהמיקרוסקופ מאיר, מגדיל וממקד תא זעיר אחד, כך מפת שאלה מגדילה ומאירה קטע קטן אחד מרקמת החיים, ומאפשרת להתמקד בו.
         
אסטרולוגיה הוררית מבוססת על חוקים מוגדרים שניתנים ללמידה. כאשר קורא מפת השאלה האסטרולוגית הולך באופן עקבי אחרי החוקים האסטרולוגיים, זה מאפשר לו להסיק מסקנות אובייקטיביות ולתת תשובות ברורות ומהימנות, ובכך הוא מממש את המטרה של מפת שאלה הוררית - לשמש כלי עזר יעיל ומועיל לייעוץ והכוונה, כי "השמים יכולים לענות". 

© כל הזכויות שמורות ל- רות אהרוני
 
לקוח מהספר:  השמים יכולים לענות

 

cheap air max|cheap air jordans|pompy wtryskowe|cheap huarache shoes| bombas inyeccion|cheap jordans|cheap sneakers|wholesale jordans|cheap china jordans|cheap wholesale jordans|cheap jordans|wholesale jewelry china|wholesale cheap jerseys