המסע שלי כסופרת וכמנטורית לצמיחה אישית ורוחנית

רות אהרוני - יוגה

המסע שלי כמנחה להתפתחות אישית וכסופרת של ספרי הדרכה לצמיחה אישית ורוחנית התחיל בשיעור הראשון שלי כתלמידת יוגה  עוד לפני שהשיעור נגמר כבר ידעתי בוודאות שאהיה מורה ליוגה. מה שלא ידעתי אז, שכעבור כמה שנים אכתוב ספר יוגה לילדים שיהיה פורץ דרך בתחומו בארץ ויימכר באלפי עותקים בארץ וברחבי העולם, ושהוא יהיה הראשון בסדרת ספרים רבים שאכתוב בנושאים מגוונים מתחום ההתפתחות האישית והרוחנית:
אימון אישי, הגשמה עצמית, דמיון מודרך, מדיטציה, תקשור, אסטרולוגיה, טארוט ועוד...

השנה הראשונה שבה לימדתי יוגה הייתה גם השנה האחרונה שבה לימדתי סִפרות. באותה שנה מנהל בית הספר התיכון שבו לימדתי חיפש מורים להעברת חוגי העשרה לתלמידים. זה היה לפני יותר משלושים שנה, אז כבר תרגלתי יוגה מזה כעשור, והמנהל הפגין ליברליות יתרה בתקופה שבה יוגה עוד לא הייתה מוכרת ולא הייתה כל כך אִין כמו היום, ואיפשר לי להעביר חוג לתלמידים.
אחרי ההתנסות המרוממת בהוראת יוגה, היה לי ברור שלא אמשיך ללמֵד סִפרות בבית ספר, וההזדמנות להגשים את הרצון שלי לעשות הסמכה כמורה ליוגה ניתנה לי שנה לאחר מכן, כשנפגשתי בוושינגטון עם סוואמי וישנו, מייסד ארגון שיבננדה ליוגה וודנטה.

 

כשמתחברים לייעוד הכל יותר פשוט

באותה שנה שהינו במרלינד שבארה"ב עקב שנת שבתון של בעלי המדען, ואני השתתפתי באופן קבוע בשיעורי יוגה בעיר וושינגטון הסמוכה למקום מגורינו. יום אחד שמעתי שסוואמי וישנו דיבננדה מגיע מהמרכז העולמי בקנדה אל מרכז היוגה בוושינגטון, ולאחר שנקבעה לי פגישה איתו, ניגשתי אליו בדחילו ורחימו, ושטחתי בפניו את "ארבע הבעיות הקטנות" שניצבו בדרכי להגשמת המטרה: ארבעת ילדיי הקטנים, בתוספת של עוד בעיה אחת גדולה: החופש הגדול.

סוואמי וישנו שמע ומיד אמר: "אין לך שום בעיה. את תיקחי קורס מורים, והילדים שלך מוזמנים להיות בקייטנת היוגה לילדים". כמה פשוט!!! (זה מה שקורה כשמתחברים לרצון ולחזון ודבקים במטרה). בקיץ ההוא וגם בקיץ שאחריו, שהינו במחנה היוגה בקנדה, השלמתי את כל ההכשרות הדרושות להוראת יוגה ברמה מתקדמת, הוסמכתי וקיבלתי את התואר Master of Yoga.
 

כשחזרנו לארץ הגשמתי את הרצון ואת החזון שלי – להיות מורה ליוגה במשרה מלאה. במקביל לקבוצות מבוגרים הנחיתי גם קבוצות ילדים, והייתי חלוצה בתחום הוראת יוגה לילדים בארץ. עסקתי גם ביוגה טיפולית למבוגרים ולילדים.
 

איך הפכתי למו"לית

כדי לאפשר להורים, לגננות ולמורים להכניס את היוגה לחיי היומיום של הילדים, כתבתי ספר יוגה לילדים שפונה גם לגדולים - יוגה לי ולך ולגיל הרך. הספר היה פורץ דרך בתחומו בארץ ומבוקש מאד גם על ידי גננות ומורים. הוא נמכר באלפי עותקים ואזל מהחנויות למשך שנים אחדות. בעקבות פניות רבות מצד הורים, גננות ומורים, וגם מצד מורי יוגה שחיפשו אותו, החלטתי להחזיר אותו לשוק הספרים ולהוציא אותו לאור בעיצוב חדש.

לצורך הפקתו של הספר צללתי ראש לעסקי המו"לות, וב-2003 הקמתי את הוצאת הספרים נאורה - ספרים לנשמה , שכיום אני מוציאה בה לאור את כל ספריי. ספר היוגה יצא מאז במהדורות נוספות, כולל מהדורה דיגיטלית באנגלית שנמכרת באמזון.

{ הבן שלי, ישי, הבלונדיני עם התלתלים שמופיע בספר היוגה, הוא היום כבר אבא (והוא עדיין בלונדיני עם תלתלים...) כשבִּתו הבכורה, עלמא, הייתה קטנטונת, הוא כתב והלחין עבורה שיר, שהפך לספר על מה ולמה , ספר עם איורים מקסימים, שמסייע לילדים להכיר כלי נגינה שונים. תוכלו למצוא מידע על הספר + קליפ מדליק של הספר – גם דרך הכפתור "ספרי ילדים" בתפריט שלמעלה } 

אסטרולוגיה, טארוט, תקשור

במקביל להוראת יוגה לימדתי גם אסטרולוגיה, שבה התמקצעתי בעת שהותי הראשונה בארה"ב (במרילנד ובקליפורניה). בשבתון נוסף בארה"ב, קיבלתי הסמכה ב- אסטרולוגיה הוררית מהכוהנת הגדולה של התחום, אייווי ג'ייקובסון.

אסטרולוגיה הוררית היא שיטת האסטרולוגיה העתיקה ביותר, שיטה שעניינה מתן תשובות לשאלות ספציפיות ובפתרון קונפליקטים. זהו התחום האסטרולוגי הקרוב ביותר למדע, כיוון שהוא מושתת על מערכת חוקים מוגדרת ומקיפה. נגלה בפניי תחום מדהים ומרתק שמאפשר לי לתת ללקוחות שלי ייעוץ יותר מעשי, ממוקד ומדויק. במשך הזמן הצטברו לי המון מפות שאלה מעניינות, שבעזרתן הדגמתי לתלמידיי את השיטה אסטרולוגיה הוררית – יסודות וסודות וחלקן מופיעות גם בספרי על אסטרולוגיה הוררית השמים יכולים לענות

באותה שנת שבתון למדתי גם תקשור וטארוט, וכשחזרנו לארץ הנחיתי סדנאות – תקשור, טארוט, שחזור גלגולים, תיקון קרמה. הצורך שלי להניע כמה שיותר אנשים להתפתח בתחומים אלה הניע אותי לכתוב את ספריי:
תקשור בעשרה שיעורים מדריך את הקוראים איך לתקשר עם האני הגבוה ועם מדריכי הנשמה ולקבל הנחיות לחיים. 

הקשר הקרמי עוסק באסטרולוגיה מנקודת מבטה של הקרמה, ובמערכות יחסים על רקע גלגולים קודמים.

חרבות או גביעים עוסק בזוגיות בראי קלפי הטארוט – מעמיק את ההבנה על מערכות יחסים ועוזר לשפר את התקשורת.
 

כמה שנים אחר כך פיתחתי את שיטת אסטרו-טארוט והוצאתי לאור את הספר אסטרולוגיה, טארוט ועץ החיים שמבוסס על שיטה מרתקת זו, שמשלבת את שיטות אסטרולוגיה וטארוט. בספר זה יש התייחסות לנושאים אלה גם מנקודת המבט של הקבלה האוניברסלית. ספריי בנושא טארוט ואסטרו-טארוט, שמבוססים על ספר זה, יצאו לאור באנגלית והגיעi למעמד של בסט סלר בתחומם באמזון.

אסטרו-קואצ'ינג , NLP  והגשמה עצמית

החומר הרב שהצטבר אצלי בעקבות הסדנאות שהעברתי, ובקשות של תלמידים שארכז את החומר, הניעו אותי לכתוב ספר כמעט בכל אחד מהנושאים שאני עוסקת בהם. הייחוד העסקי שלי הוא סינרגיה, שילוב שיטות שמשדרג כל אחת מהשיטות, וגם את התוצאות שמשיגים בעקבות השימוש בשילוב השיטות האלה.
 

ההתייחסות שלי לאסטרולוגיה אינה כאל הגדת עתידות אלא כאל כלי עזר אפקטיבי ביותר ליצירת עתיד רצוי, ולכן היה לי חשוב להתמקצע גם בתחומים אחרים של "יצירת מציאות" – קואצ'ינג ו-NLP. לפני חמש עשרה שנים הוסמכתי כמאמנת אישית, ושנה אחר כך הוסמכתי כמטפלת NLP בכירה – NLP Master Practitioner.

כאסטרולוגית-מאמנת אני מגדירה את עצמי כ"מאפשרת עתידות", ואני נעזרת באסטרולוגיה ככלי לאבחון, להבנה וליווי של תהליכי התפתחות אישית, ולהכוונה רוחנית. הוספתי לארגז הכלים שלי גם התמחות בתרפיית קו הזמן, ענף NLP ייחודי, שמטפל בין השאר בשחרור רגשות שליליים ואמונות מגבילות וביסוס אמונות מחזקות ומגדילות, נושאים שאני מתייחסת אליהם בהדגשה גם בספרי מעגלי העצמה להגשמת הייעוד וגם בסדנת מימוש מטרות שמבוססת על הספר.
 

השיטה שיצרתי ופיתחתי - מעגלי העצמה להגשמה - מכילה ומשלבת את המיטב של כל אחת מהשיטות שאני עובדת איתן, ובשילוב עם תכני הספר אני מדריכה את הפונים אליי לגלות ולממש את עצמם באופן חווייתי ומעשי ולהגשים יעדים ומטרות בעזרת אימון קצר מועד שיטתי ויישומי.

הספרים שכתבתי הם שליחי הדרכה מעולים ויעילים, כיוון שהם מגיעים לקהלים גדולים בארץ ובחו"ל. כמו כן אני נותנת תמיכה לקוראי ספריי בסדנאות פרטניות: סדנאות בעקבות הספרים

האני מאמין שלי שאותו אני מעבירה לקוראיי, לתלמידיי ולכל מי שנעזר בי בעבודתי הוא:
כל אחד מכם, בכל רגע נתון, בכל זמן ובכל שלב

יכול לשנות את חייו ולממש את שאיפותיו

לעולם לא מאוחר מדי עבורכם

לצאת למסע לחיפוש עצמי

למצוא את הייעוד שלכם

ולהגשים את עצמכם


אשמח אם המסע שלכם ייפגש עם המסע שלי

 

רות אהרוני


cheap air max|cheap air jordans|pompy wtryskowe|cheap huarache shoes| bombas inyeccion|cheap jordans|cheap sneakers|wholesale jordans|cheap china jordans|cheap wholesale jordans|cheap jordans|wholesale jewelry china|wholesale cheap jerseys